Головна особливість цього двоповерхового будинку - сумне жіноче обличчя, що дивиться на Лютеранську. Коли йде дощ, по кам'яних щоках невтішної красуні течуть краплі, і здається, що вона плаче. Саме через цей барельєф будинок отримав своє прізвисько. Втім, чому «вдова», хто вона й чи тільки дощ змусив її лити сльози досі залишається загадкою. Особняк був побудований в 1907 році за проектом архітектора Едуарда Брадтмана. Після ударного будівництва Аршавський здав в оренду другий поверх, щоб розрахуватися з боргами. Як одну з байок, розповідають, ніби Аршавский поставив у дворі свого особняка залізничний вагон і пізні гості, щоб не турбувати його дружину і чотирьох дітей, могли зупинитися на нічліг там. Мовляв , їм навіть видавали постільну білизну і чай, а сам вагон мирно розгойдувався, імітуючи рух. Купець прожив в будинку всього 6 років, а потім у 1913-му змушений був його продати. У 1918 році особняк націоналізували. Там квартирували Федерація іноземних груп при ЦК РКП (б), Особливий відділ XII армії, профспілка Південно-Західної залізниці, а з після 1945 року будиночок забрали урядові структури, щоб розмішати гостей і проводити закриті вечірки. Відвідувачі тут бували знатні. За більярдним столом, і зараз знаходяться в цих стінах, любив покатати кулі другий президент України Леонід Кучма. Будучи прем'єром Росії, Володимир Путін жив тут в 1999-му. Через два роки гостювала у «вдови» радник американського президента Кондоліза Райс, мешкали в будинку Мадлен Олбрайт і Борис Березовський.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.