сб.10212017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

У Києві орудує шахрай-професіонал, який можливо, володіє гіпнозом

У Києві в районі станції метро "Позняки" та на околицях міста з'явився новий шахрай, який, імовірно, володіє гіпнозом.

Про це повідомляє "КиевVласть" з посиланням на інтернет-спільнота "Київ оперативний".

"Чоловік кавказької зовнішності, 40-50 років, зріст 180-185 см, щільної статури, приблизно 90 кг, дорого одягнений, є легка неголеність, трохи сивини на голові, на пальці правої руки носить масивну печатку із платини, при собі має телефон Vertu, який постійно демонструє. Можливо, володіє гіпнозом. Так, після зустрічі з ним і вимови їм фрази "Не збідніє рука, що дає" нічого не пам'ятаєш і не розумієш. Бере лише купюри номіналом у 500 гривень", — описують шахрая на сторінці спільноти.

За інформацією користувачів соцмережі, в поліції знаходяться заяви про як мінімум трьох подібних пригодах. Так, в районі вулиці Декабристів "гіпнотизер" вкрав у чоловіка 16 тисяч гривень, в районі Русанівської набережної у іншого чоловіка таким же чином зникли 10 тисяч гривень, на вулиці Урловській — ще 7 тисяч гривень. Всі купюри були номіналом по 500 грн.

Через кілька днів після крадіжки шахрая помітили на вулиці Гришка на автомобілі Hyundai Elantra, приблизно 2013 р. в., чорного кольору, номер машини АА93... (повний не встигли записати). Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження злочинця, просять зв'язатися з поліцією.

Джерело:  infokava.com 

Україна туристична

загрузка...

загрузка...