вт.11212017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

На Херсонщині знаходиться один з найкорисніших курортів в Україні, де можна оздоровитися, скупавшись у гейзері

На Херсонщині знаходиться один з найкорисніших курортів в Україні, де можна оздоровитися, скупавшись у гейзері

Унікальний лікувальний курорт на території Чорноморського Державного Заповідника знаходиться поблизу кількох селищ Херсонської області, що робить його доступним для туристів.

 

Гейзери в Херсонській області відомі по всій Україні своїми неймовірними лікувальними властивостями, крім того, частими гостями курорту є німці та французи, італійці та болгари.

У чому особливість гейзера?

Секрет лікувального властивості води в гейзері таїться в насиченості мінерами і різними йодамі і борами. Вода б'є прямо зі свердловини, глибина якої досягає 1500 метрів. Температура води коливається від 50 до 70 градусів.

Експерти вважають, що купання в гейзері в Херсонській області можна порівняти з відпочинком на Мертвому морі.

Отже, вирушаючи на відпочинок, ви сміливо можете розраховувати на успішне лікування захворювань, пов'язаних з болями в суглобах і м'язах, а також вирішення проблем з системою кровообігу в організмі.

Мінерали з гейзера здатні надавати лікувальну дію на щитовидну залозу, шкіру, позитивно впливати на стан нервової системи і хвороби дихальних шляхів.

Людям з проблемами шлунково-кишкового тракту також буде вкрай корисний відпочинок в гейзері.

Влітку тут спостерігається найбільше скупчення туристів з усіх куточків України. Так, сьогоднішній курорт Херсонської області представлений трьома купальнями з корисною водою і грязями. Колір води в джерелі бурий, тому в модному купальнику в басейн краще не пірнати - зіпсується моментально. У самому гейзері є ризик обпектися, тому заходити в воду рекомендують акуратно і повільно.

На курорті туристам також доступний масажний кабінет, басейн зі звичайною водою для плавання і магазин з корисними товарами.

Лікарі не рекомендують купатися в гейзері частіше 3 разів на тиждень, так як висока температура води і її властивості - величезне навантаження на організм.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...