ср.11222017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

У Києво-Печерській лаврі УПЦ МП вільно продає антиукраїнську літературу

Церковні законопроекти № 4511 і № 4128 – це спроба убезпечити державу від неконтрольованого впливу церкви Московського патріархату, яка ще з 2014 року веде активну антиукраїнську підривну діяльність по всій території України.

Про це розповів народний депутат України Дмитро Тимчук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«Якщо пригадати весну 2014 року, то саме тоді храми, церкви та монастирі УПЦ МП стали на Донбасі перевалочними базами для терористів. До того ж, є вже навіть доведені СБУ факти, що священнослужителі Московського патріархату очолювали бандформування так званої «ДНР/ЛНР», – нагадав Дмитро Тимчук.

Натомість, додає депутат, на четвертий рік війни представники Московського патріархату так і не дали жодної оцінки таким діям своїх священнослужителів на окупованій території.

«Якщо зараз зайти до Києво-Печерської лаври і подивитися, які книжки там продає УПЦ МП, то це виключно антиукраїнська література. Я вважаю, що це є абсолютно неприпустимо, до того ж, коли проти України триває війна. Ми не хочемо контролювати церкву, але ми прагнемо, щоб церква Московського патріархату не втручалася у справи держави і не вела антиукраїнську підривну діяльність», – прокоментував Тимчук.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді повинні були розглядати законопроекти № 4511 і № 4128, що можуть дозволити владі втручатися у діяльність релігійних організацій, які керуються з території держави-агресора.

Проте парламент зняв з розгляду ці законопроекти, мотивуючи тим, що вони не готові для розгляду в сесійній залі.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...