сб.10212017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Організатори Маршу рівності пояснили скандальні плакати

Під час акції деякі з учасників тримали написи про громадянську війну і гасла "Смерть нації" Організатори Маршу рівності "КиївПрайд" дали чітку відповідь про причетність до скандальних плакатів.

 

Серед офіційних слоганів заходу подібних не значиться і будь-які плакати з натяком на громадянську війну і написом "Смерть нації" - особиста позиція учасників. Про це йдеться в офіційній заяві оргкомітету на сайті.

"Гаслом цьогорічного Маршу рівності КиївПрайд є" Країна для всіх! ", А його значення розкрито в Політичный декларації КиївПрайд.

Крім цього, під час Маршу організатори пропонували учасникам такі гасла:" Права людини понад усе! "," Права людини - моя гордість! "," Бунтуй, кохай, права не віддавай! "," всі різні - всі рівні! ", - йдеться в повідомленні." всі інші гасла і плакати, які можна було побачити чи почути на Марші є особистою позицією їх авторів і їх не можна розглядати як позицію організаторів. Згідно Керівних принципів ОБСЄ зі свободи мирних зібрань, організатори не несуть відповідальності за дії окремих учасників ", - додали організатори.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...