вт.11212017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Дні Криму в Тюмені залучили нових любителів відпочинку в Криму

 

У Тюменській області завершилися Дні Криму, під час яких заступник міністра курортів і туризму АРК Ігор Котляр представив проект «Кримський оксамитовий сезон – сезон здоров'я».

Як передає кореспондент УКРІНФОРМу з посиланням на прес-службу Міністерства курортів і туризму АРК, на тренінгу тюменських туроператорів, який зібрав 20 туристичних агентств області, заступник голови відомства розповів про переваги кримського санаторно-курортного оздоровлення і спеціальні ціни, які пропонують восени кримські оздоровниці.

Під час прес-конференції з журналістами заступник міністра курортів і туризму, розповідаючи про унікальні можливості кримського курорту, підкресливши користь оздоровлення і лікування у Криму саме в осінньо-зимовий період, коли вплив природних оздоровчих чинників найбільш ефективний і активний.

Представників ЗМІ цікавили ціни на лікування і оздоровлення, а також внутрішньополітична і криміногенна ситуація в Криму. При цьому самі журналісти зазначали, що кримський курорт залучає жителів Тюмені з точки зору безпеки і стабільності й були приємно здивовані осінніми цінами на відпочинок у Криму.

Зацікавленість в оздоровленні жителів Тюменської області в Криму висловили і в Департаменті стратегічного розвитку Тюменської області.

Під час зустрічі з керівництвом Міністерства курортів і туризму АРК директор Департаменту Світлана Барейша заявила, що Тюменська область має намір брати участь в IX Міжнародній туристичній виставці в Ялті «Крим – курорт цілий рік», що відбудеться 27-28 жовтня цього року, а також у Міжнародній туристичній виставці «Крим. Курорти. Туризм» навесні наступного року.

Обговорювалося з керівництвом Департаменту стратегічного розвитку області й питання регулярного сполучення Тюмень-Сімферополь у разі організації достатнього турпотоку з Тюмені до Криму.

На завершення Днів Криму в Тюмені відбулася зустріч Ігоря Котляра із заступником голови Тюменської обласної ради професійних спілок Віктором Лопіним, на якій йшлося про необхідність налагодження контактів між профспілками, турагентствами і кримськими туроператорами.

 

Україна туристична

загрузка...

загрузка...