пт.11242017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

В таємничих підвалах Одеси відкриється підземний театр

Військовий узвіз, 18. Один із найбільш колоритних   двориків міста, який не знайдеш на туристичних картах.

 Це шматочок «тієї самої» Одеси, яка поволі зникає, повідомляє "Думская".

Дім відомого громадського діяча та мемуариста Йосипа Чижевича.

Під цим непримітним, на перший погляд, двоповерховим будинком заховані величезні підвали. Висота стелі подекуди сягає п’яти метрів! За два століття ці приміщення використовувалися по-різному - і як винні погреби, і як склад контрабандних товарів, і як місце для зібрань таємних товариств.

Останні десятиліття і до останнього часу підвали були закинуті. Однак зараз небайдужі працюють над створенням тут першого в Україні підземного театру.

Зараз в підвалах вже облаштовано повноцінну залу з балконами на 120 глядачів, сцену з професійним музичним та світловим обладнанням. На першому поверсі будинку Чижевича планують розмістити арт-кафе, у якому діятиме безкоштовна виставка одеських митців.

Вже 30 жовтня таємничі підвали відкриють свої двері усім охочим. Першою виставою, яку покажуть на підземній сцені, стане "Іфігенія, Апофеоз" за мотивами трагедії Евріпіда.

Окрім вистав, в підвалах проходитимуть камерні концерти, кінопокази, лекції. Однією з особливостей театру стане творча лабораторія «Вхід вільний», в межах якої будь-який творчий колектив зможе реалізувати свій творчий потенціал.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...