чт.11232017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Більшість пам'яток в Україні не пристосовані до прийому туристів

Більшість пам'яток в Україні не пристосовані до прийому туристів - президент Асоціації лідерів турбізнесу України

Україна має величезний культурно-історичний, природно-заповідний і рекреаційний потенціал, однак більшість таких пам'яток не мають належного інфраструктурного та інформаційного облаштування, тобто не пристосовані під прийом туристів. Таку думку в коментарі УКРІНФОРМу висловив президент Асоціації лідерів турбізнесу України Йосип Андрик.

"Говорити про сформований національний туристичний продукт в контексті України, на жаль, поки що не доводиться", - констатував він.

Фахівець зазначив, що культурно-історичний потенціал мають усі без винятку області України, зокрема міста Київ, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Кам'янець-Подільский, Запоріжжя, Чернігів; природно-заповідний - Західна Україна, Центр, Кримський півострів; рекреаційний - Західна Україна, Кримський півострів. Однак для його реалізації необхідно насамперед оцінити туристичну привабливість окремих об'єктів, сформувати національний туристичний продукт, тобто не конкретний тур на продаж, а образ країни, що грунтується на певній сукупності об'єктів і послуг, і забезпечити його просування на цільових ринках. А починати треба з Державної цільової програми розвитку туризму, переконаний Й.Андрик.

Він також звернув увагу на брак не рекламної, а туристичної інформації про визначні місця нашої країни. За його словами, потенційні туристи наразі мають дуже обмежені можливості в режимі реального часу елементарно обрати і забронювати готель в Україні. На думку президента Асоціації лідерів турбізнесу України, побудувати інформаційний центр або запустити інтернет-ресурс - не проблема, але це не матиме сенсу, якщо не буде доступу до інформації в он-лайн режимі. В цьому сенсі треба брати на озброєння досвід країн з розвинутою туристичною інфраструктурою та рівнем туристичного сервісу, вважає Й.Андрик.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...