Основною ідеєю Фестивалю писанок у Львові є популяризація великодніх традицій і прикраса міста за допомогою невід'ємного символу Великодня - писанки. У ці дні місто перетвориться на музей писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оформлятися писанки: з гілок, квітів, кульок, шоколаду, пінополістиролу, дерева і т.д.
Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського фестивалю писанок, для чого потрібно лише створити власну писанку та виставити її на загальний огляд.
Протягом фестивалю його учасники будуть виготовлятися писанки з шоколаду, з повітряних куль, з дерева, з квітів та багато інших цікавих і несподіваних матеріалів класичного символу Великодня - їх встановлять на вулицях і в різних закладах Львова, які згодом об'єднаються в одну велику загальноміську виставку писанок.
Таким чином, об'єднавшись, всі учасники фестивалю створять новий оригінальний "Великодній туристичний маршрут" на період святкування одного з найбільших християнських свят.
Також під час фестивалю відбудеться майстер-клас з розписування пасхальних яєць. Для виготовлення писанок будуть використовуватися пластикові заготовки, учасники майстер-класу будуть розфарбовувати їх акриловими фарбами. Після того як писанки будуть готові, їх розвісять на деревах у центрі міста на час всіх великодніх свят.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...