У програмі планується традиційне плетіння вінків і гадання ними на воді, спалювання Морени, стрибки через багаття, різноманітні майстер-класи по гончарству, лозо- та соломоплетінню, виготовлення ляльок-мотанкок, саше, оберегів тощо.
Особливими гостями заходу будуть театр фаєр-шоу "Fire Dance" та гірський клуб “Рівне Клаймб”, які запропонують учасникам спробувати себе у техніці поїнгу (фаєр-шоу) та скелелазіння. А ще будемо танцювати, гратися, купатися та слухати біля вогнища легенди та байки. На вечерю смачнючий святковий куліш. Обов´язковою перепусткою на свято є вишиванка та квиток. Також планується організований виїзд із Рівного.
За детальною інформацією звертатися за телефонами: 098 714 52 94 або 063 220 14 60 ( Сашко Хомич
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.