В метушні сучасного життя ми часто не помічаємо, як швидко плине час… Проблеми буденного життя поглинають нас, а ми, самі того не помічаючи, підкоряємося їм, забуваючи про себе. А чи не краще зробити паузу і згадати, що світ навколо нас прекрасний? Відпочити…

Ніщо не зцілює втомлену людину краще, ніж відпочинок на природі в поєднанні з комфортом і затишком. І для цього не обов’язково летіти за тридев’ять земель, адже прекраснішого куточка, ніж наша Україна, немає ніде на цілому світі!
Сьогодні поговоримо про Буковину. Про цей мальовничий край можна говорити довго… Про нього писали поети і письменники в своїх творах, його оспівували в піснях… Мандруючи просторами цього регіону, милуючись красою навколишньої природи, забуваєш про метушню, проблеми, негаразди… натомість приходить спокій та рівновага.
І в якому б районі Буковини Ви б не опинилися, завжди можна знайти чудове місце для відпочинку, ось як наприклад готельно-ресторанний комплекс «Георг Парк».
Він розташований неподалік від міста Чернівці. На його території вдало поєднані мальовничий ліс, прекрасне озеро і тиха романтична атмосфера передмістя.
На території комплексу розміщені затишні котеджі й сучасний готель, які можуть стати Вашим домом на вихідні чи у будь-який інший час.
Комплекс пропонує велику кількість розваг – від спокійної прогулянки лісом до захоплюючої виставки раритетних автомобілів.
Пелиною цього місця є озеро, адже тут можна кататися на човнах і рибалити у спеціально відведених місцях.
А для прихильників активного способу життя у лісі прокладено спеціальні велосипедні доріжки, а на території коплексу побудовані футбольні майданчики і тенісний корт.


У «Георг Парк» потурбувалися про відпочинок сімей з дітьми. До Ваших послуг сучасний дитячий майданчик під відкритим небом та ігрова кімната у приміщенні.
А для гурманів і цінителів смачної кухні, у комплексі «Георг Парк» кращі ресторани Чернівецької області. Також, біля котеджів над озером розміщені затишні альтанки з мангалами, де Ви зможете самостійно приготувати їжу.
Всі деталі на сайті: https://georg-hotels.com

Останні матеріали