В експозиції зібрано різноманітна колекція «дарів» Чорного моря - викинуті на сушу корчі, пляшки, оброслі водоростями і черепашками, предмети людського побуту. Наприклад, в музеї можна подивитися навіть на «оброблені» морськими мешканцями зубні щітки та взуття.
Про це повідомляє сайт Східно-Чорноморської рибоохорони.
«Перша наша мета - показати, яким дизайнером і художником може бути море. Друга - розповісти про проблеми, які пов'язані з забрудненням Чорного моря », - говорить творець музею Ганна Лопакова.
Особливу увагу співробітники музею приділяють роботі з дітьми - проводять майстер-класи: ліплення з піску і глини, вироби з черепашок і морських камінчиків. У цьому сезоні буде і своя «фішка»: за допомогою мікроскопів можна буде поспостерігати за мікрообітателямі Чорного моря.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.