чт.12142017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

В Криму вже побувало 5 мільйонів туристів

З початку нинішнього року Крим прийняв вже 5 мільйонів туристів. Такі дані, станом на 12 вересня, наводить Міністерство курортів і туризму АРК. 
За словами першого заступника міністра Олександра Лієва, відповідно до проведеного в серпні соціологічним центром «Ukrainian Social Research Group» опитуванням більшість гостей приїхали до Криму вже не перший раз. Відзначається, що середньостатистичний турист відпочиває в Криму 10-11 днів. Більшість - у приватному секторі. Тим не менш, у цьому році майже 20% опитаних відпочили в санаторіях і пансіонатах. 
«Більшість туристів вибирають Крим у зв'язку з лікувальними властивостями клімату - 67% туристів, а також у зв'язку з його досить недорогою вартістю (36%). Повторно хочуть повернутися до Криму абсолютна більшість тих, хто тут побував - 47% туристів впевнені що знову приїдуть до Криму і 42% сказали, що, швидше за все, приїдуть знову», - підкреслив перший заступник голови курортного відомства. 
О. Лієв зазначив, що понад 60% опитаних вважають, що вартість їх відпочинку та оздоровлення в Криму відповідала його якості. «Цікавим є той факт, що, на думку більшості, цього року умови перебування в Криму покращилися. Це відзначили 30% опитаних, що умови стали значно краще - вважає 10%. І майже 47% помітили деякі поліпшення», - сказав О. Лієв.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...