вт.11212017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Голландці допомагають розвивати «зелений туризм» у Тернопільській області

Проект програми «МАТРА» посольства Королівства Нідерландів в Україні реалізується в Тернопільській області.

В рамках проекту підписано угоду про співпрацю між Тернопільським обласним інформаційно-туристичним центром краєзнавчим і Теребовлянської громадською організацією "Центр розвитку громадських ініціатив".
Спільно ці дві структури будуть реалізовувати проект, що стосується розвитку "зеленого туризму", зокрема, в селищі міського типу Микулинці - одному з найдавніших населених пунктів у Західній Україні.

Це один з трьох проектів, що здійснюються в рамках українсько-голландської програми у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях під патронатом Західноукраїнського ресурсного центру.

У Микулинцях, як і в більшості населених пунктів Тернопільщини, існують проблеми із зайнятістю населення. Одним із способів її рішення може бути популяризація діяльності у сфері сільського "зеленого туризму", зокрема, створення тут садиб для прийому туристів. В даний час в області вже діє понад 20 таких будівель. Тут за помірну ціну туристи можуть отримати весь комплекс послуг, зокрема відвідати заповідні куточки Тернопільщини.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...