ср.11222017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Туристичний ринок в Україну повернувся до своїх докризових показників

Підсумки нинішнього літнього туристичного сезону свідчать про те, що обсяг світового туристичного ринку, зокрема, і в Україні, повернувся до своїх показників 2008 року, а за деякими напрямками до кінця року навіть перевершить їх. Про це заявив в середу на прес-зустрічі зі столичними журналістами директор компанії «Наталі Турс України» Олексій Корнєєв.

За його словами, за даними Всесвітньої туристичної організації, за перше півріччя 2011 року туристичний потік в світі зріс на 5% і склав 440 млн туристів. «З аналогічних даними Росстату, турпотік Росії показав збільшення на 11,8%. В Україну такі цифри поки не оприлюднені, але вже зараз можна стверджувати, що наш туристичний ринок поступово відновив докризові показники », - стверджував фахівець.

Серед низки чинників, що приводять до збільшення попиту на турпродукти в Україну, Олексій Корнєєв назвав вихід на український ринок нових гравців, розширення напрямків поїздок, запуск регіональних програм, спрощення візового режиму з багатьма країнами прилеглих регіонів. «Очікуємо, що ці тенденції будуть спостерігатися і далі - український турист поступово розширює географію своїх подорожей до Європи», - зазначив фахівець.

«Можу зробити висновок, що переваги українських туристів цього року при виборі відпочинку, без сумніву, змінилися. Українці стали менше боятися візових країн, більше тяжіють до нових, раніше незвіданих напрямків, стали вимогливішими до сервісу, а точніше - до співвідношення ціни і якості відпочинку », - резюмував директор компанії «Наталі Турс України »Олексій Корнєєв.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...