нд.04302017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Туристичні новини

На Троїцькій площі до Євробачення готують зірковий музично-театральний проект

З 30 квітня по 14 травня в Києві на Троїцькій площі біля Олімпійського стадіону буде проходити унікальний культурно-мистецький проект за участю відомих солістів, хору, балету та симфонічного оркестру Національної оперети України.

Детальніше...

Із 1-го травня в столиці запрацюють фонтани

Із 1-го травня в столиці розпочинають роботу центральні фонтани та фонтанний комплекс на Русанівському каналі. Разом із тим, світло-музичний супровід реконструйованих фонтанів «Малі» та «Великий» стартує до кінця наступного тижня. 

Детальніше...

Де знаходиться найзагадковіший палац Києва

Ми продовжуємо знайомити читачів з історією старовинних особняків Києва, доступ до яких закритий для відвідувачів. На цей раз прогуляємося по залах стародавнього Кловського палацу (вул. Орлика, 4), де зараз розташований Верховний суд України.

Детальніше...

В інтернеті опублікували найперші фото Києва

Найперші світлини з видами Києва, що збереглися до наших днів належать авторству британця Роджера Фентона.

Детальніше...

В центрі Києва руйнується забутий 100-літній храм Миколая Чудотворця

Столичні краєзнавці привертають увагу громадськості до закинутої церкви Миколая Чудотворця на Печерську, якій минулого року виповнилося 100 років з дня закладки, повідомляє портал "Релігія в Україні".

Детальніше...

Букові праліси Карпат - справжня перлина світового значення

Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі завдовжки 185 км від Рахівських гір та Чорногірського хребта в Україні на захід Полонинським хребтом до гір Буковські Верхи та Вігорлат у Словаччині.

Детальніше...

Киянам показали, де відпочити на травневі: список

Травневі свята та чудова погода сприятимуть активному відпочинку киян та гостей столиці. З цією метою у місті облаштували 38 зон для відпочинку, обладнані відповідними меблями, місцем для багаття, укриттям від негоди.  Всі зони огороджені мінералізованими смугами для убезпечення від вогню дерев та кущів, передає прес-служба КМДА.

Детальніше...

Україна туристична

загрузка...

3 ПРОСТЫХ ШАГА К ВОССТАНОВЛЕНИЮ ВАШИХ ВОЛОС!

Полноценный курс на 4 недели

СБРОСЬТЕ 7 ЛЕТ ЗА 2 НЕДЕЛИ

Уникальный крем с ботоксом избавит вас от морщин и мимических морщин

загрузка...