Гірськолижні курорти Буковини підійдуть, як початківцям, так і досвідченим туристам і можуть стати чудовою альтернативою вже розкрученим трасам українського високогір’я. Адже окрім того, що ціни тут майже вдвічі нижчі ніж всюди по Україні, на Буковині ще лишилося безліч диких місць, де практично не ступала нога людини та сіл, куди ще й досі не провели електрику.

Закінчуються новрічно-різдвяні свята, але зимовий курорт саме в розпалі і протриває у певних місцях аж до кінця травня. Пропонуємо вам огляд семи найцікавіших (на наш погляд) зимових курортів України.

Галичина надзвичайно багата на різноманітні курорти. Тут є й неповторна архітектура, мінеральні джерела, стародавні замки, озера та річки... Однак в зимовий період особливо вирізняється Сколівський район, в якому знаходиться 7 гірськолижних курортів.

В українському Закарпатті розташована левова частка гірськолижних трас України. Що, в поєднанні із наявністю термальних джерел та неймовірних краєвидів, робить цей регіон улюбленим місцем відпочинку як українців так і гостей з інших держав.

Останні матеріали