На Чорнобильській АЕС під час демонтажу легкої покрівлі машинного залу блока №4 знайшли частину вертольота, який зазнав аварії в 1986 році. Об'єкт планують передати до музею.

9-10 грудня «Парк Київська Русь» запрошує усіх гостей повернутись у славетні часи та стати свідком відтворення величної епохи – держави Київська Русь. Перенесіться у світ правління великих князів та княгинь та відчуйте неймовірну святкову атмосферу одного із найулюбленіших святкувань молоді Київської Русі – Андріївські вечорниці. 

Відновлювану в Карпатах астрономічно-метеорологічну обсерваторію, яка відома під назвою Білий Слон і розташована на горі Піп Іван, обладнають системою громовідведення. Прикарпатський університет вже замовив для цього проектно-кошторисну документацію.

2-3 грудня «Парк Київська Русь» запрошує усіх гостей повернутись у славетні часи та стати свідком відтворення величної епохи – держави Київська Русь. Нібито на «машині часу» кожен зможе відчути себе жителем Древнього Києва та поринути у світ правління великих князів та княгинь! Гостей чекають власні історичні відкриття.

25-26 листопада «Парк Київська Русь» запрошує дорослих і дітей долучитися до древніх слов'янських забав. В перші вихідні зими тут відбудеться розважальна програма «Зима стукає у ворота».

Херсонський заповідник Асканія-Нова продав одному з  приватних розплідників на Київщині одразу двадцять благородних оленів та трійко оленів (ці красиві тварини свого часу майже вимерли на своїй батьківщині – в Китаї).

Останні матеріали