Дніпропетровськ став Дніпром
За відповідне рішення проголосували 247 народних обранців.
'Верховна Рада України постановляє: перейменувати місто Дніпропетровськ Дніпропетровської області на місто Дніпро", - зазначається у тексті постанови.
Постанова набирає чинності з дати її прийняття.
Колишні назви (у хронології): у 1776–1798 — Катеринослав, у 1798—1802 — Новоросійськ, у 1802–1918 — Катеринослав, у 1918—1919 — неофіційно Січеслав (Січослав) у 1919–1926 — Катеринослав.
Місто перейменоване на Дніпропетровськ у 1926 р. на честь місцевого революціонера, «всеукраїнського старости» Григорія Петровського та річки Дніпро.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові