Сирецький дендрологічний парк
Парк може пишатися дуже великою колекцією видів туї (тільки декоративних форм туї західної в парку більше 25); берези — більше 20 таксонів, у тому числі і дуже рідкісних для України видів — паперова, Ермана (кам'яна), даурська, вишнева; єлей — більше 25 таксонів, ялин — близько 20 таксонів. Також широко представлені види роду горіх, клен, ялиця, спірея, рододендрон, барбарис, жимолость.
На сьогодні колекція рослин дендропарку нараховує понад 900 таксонів. Переважна кількість видів декоративних рослин — інтродуценти, в тому числі і досить рідкісні для кліматичних умов України — ліріодендрон тюльпановий (тюльпанове дерево), платан західний, гінкго дволопатеве, метасеквоя, софора японська та інші. Деякі з наявних видів рослин занесені до Червоної книги України - мікробіота перекрестнопарная, сосна кедрова європейська, самшит колхідський, дзвіночок карпатський, бересклет карликовий і багато інших. Рослини висаджені не в систематичному порядку, а за принципом їх декоративного використання в садово-парковому будівництві, а ландшафтні групи і композиції створювалися з дотриманням принципів ландшафтного дизайну. Тому в парку багато яскравих прикладів умілого поєднання рослин в ландшафтних групах, чудово створених архітектурно-художніх композицій і пейзажів.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...