Отож кожен, хто долучиться до учасників фестивалю, зможе поласувати улюбленою стравою українців — варениками зі шкварками, цибулею, картоплею, печінкою, вишнями, сливами та іншими начинками, яких є більше сотні, та визначити, які з них найсмачніші! Ба, навіть встановити новий світовий рекорд зі швидкісного поїдання вареників!
Програма Четвертого всеукраїнського фестивалю вареників теж обіцяє бути цікавою та веселою. Гості курорту зможуть змістовно і весело провести час, побачити театралізоване дійство, поєднати сімейний відпочинок із придбанням сувенірів та долучитися до участі у жартівливих конкурсах:
-«Народний Вареник» - хто швидше, краще і більше вареників наліпить!
-«Цибулька» - хто швидше і дрібніше накришить цибульки для зажарочки на варенички і не заплаче!
-«Смажимо! Паримо! Варимо!» - хто більше, швидше, цікавіше всмажить по сковороді... ополоником!
-«Пан Пацюк – поїдач вареників» - хто швидше і більше вареників з’їсть… і не подавиться! Не поділили вареники? То можна і побитись… великими подушками-варениками.
-«Заспіваймо пісню веселеньку» - поїли…можна і співати! «Дам лиха закаблукам» - просимо до танцю!
Чекатимуть на глядачів і цікаві «Козацькі забави»: «Стовп із призами», «Біг у мішках», «Перетягування канату», «Піднімання бочки», «Конкурс свистунів», «Козацький пояс», «Кидання валянка»…
Переможців конкурсної програми записуватимуть в «Партію любителів вареників», яка була створена в ТК «Буковель» під час проведення Першого фестивалю вареників. Головне програмне завдання партії : «Хай кожен живе, як вареник в сметані»!
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.