Церква Успення Пр. Богородиці. 1603. с. Кліцько
Перші відомості про церкву походять з 1515 р. Існуюча дерев’яна тризрубна триверха будівля зведена у 1603 р. Ремонтувалася у 1687 р. (згідно напису на одвірку західних дверей «ЛХПЗ»), у 1707 піднята на мурований фундамент. Обновлена у 1808 та 1880 pp. Чотирисхилі наметові верхи з одним заломом над вівтарем і бабинцем та з двома над навою вінчають церкву. В ній зберігся чотириярусний іконостас 1674 р. (дата знаходиться на іконі св. Антонія і Теодозія Печерських, що над південними дияконськими вратами «АХОД») з випуклою бароковою різьбою. На зовнішніх стінах церкви є багато хронікальних написів XVIII ст. У 1905 р. парафіяльний уряд просив дозволу на розібрання церкви, на що консерватор Ф. Папее дав згоду. Проект нової мурованої церкви виготовив у 1904 р. архітект Василь Нагірний. На щастя до цього не дійшло. На захід від церкви розташована стовпова двоярусна дзвіниця з XVII ст. З 1955 по 1989 р. використовувалася на архів та склад книжок.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.