Церква св. Миколи. 1841. с. Любеля
За традицією, колись в селі існував монастир. Попередня парафіяльна дерев’яна одноверха церква з восьмибічною банею над навою, збудована у 1767 p., згоріла у 1831 р. Нова дерев’яна церква зведена у 1841 році на кошти зі збірок. Відновлювалася у 1880 р. У 1934 р. реконструйована за проектом Євгена Нагірного. Будівля хрещата в плані, триверха, восьмерик надопасання нави накритий наметом з заломом, завершеним цибулястою банею з ліхтарем і маківкою. На двосхилому даху бабинця та п’ятисхилому вівтаря здіймаються вузькі восьмерики з цибулястими банями. Бокові рамена вкриті трисхилими дахами. Церкву оточує піддашшя. Дерев’яна триярусна, квадратова в плані дзвіниця має розширений третій ярус. Вхід на церковну територію веде через квадратову в плані дерев’яну брамку, вкриту банею.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.