КОНЧА-ЗАСПА
Після Великої Вітчизняної війни тут з’явилося кілька санаторіїв (у тому числі урядових), баз відпочинку і піонерських таборів. Значна площа була виділена для будівництва державних дач. В сусідній Кончі-Озерній виникло дачне селище українських письменників. В Україні футбол є спортом номер один, тому не дивно, що тренувальна база київської футбольної команди “Динамо” з’явилася саме в Кончі-Заспі. Вона побудована в 1961 р., коли команда вперше стала чемпіоном Радянського Союзу. Скромний двоповерховий будинок, де проживали футболісти, зберігся понині.
У незалежній Україні знаменита команда стала приватним футбольним клубом “Динамо”. Футбольна база зазнала докорінних змін на початку нового тисячоліття, коли тут був побудований сучасний шестиповерховий корпус із усім необхідним для повноцінного життя футболістів (у тому числі і збірної команди України) і тренувального процесу. У їхньому розпорядженні манеж з футбольним полем стандартних розмірів, одне поле зі штучним покриттям і чотири – із прекрасним трав’яним. Тренувальна база ФК “Динамо” є однією із кращих у Європі і, вочевидь, відкриває нову сторінку архітектурної спадщини України. В 2002 р. її творці вдостоїлися Державної премії країни з архітектури. По сусідству з нею розташований центр олімпійської підготовки українських спортсменів.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.