Печера Суворівська
Загальна довжина печери складає 600 м, глибина - 140 м, площа - 1400 м кв., об’єм - 16200 м куб.
Печера закладена в верхньоюрських масивних і толстослоістих вапнякахВертикальна частина складається з п'яти розташованих каскадом шахт і колодязів глибиною 35, 25, 15, 25 і 30 м. На глибині 135 м шахта відкривається в похилу галерею, що має загальний ухил на північний схід. Ця частина порожнини представлена відносно вузькими колодязями і ходами. Паралельно цій галереї розташовується друга, значно більша система, що складається з окремих залів Глинистий, Кондараки, Білосніжний та ін..
У залі Кондараки є окремі ванночки. Зали Прекрасний, Білосніжний і Хребет багато прикрашені натіканнями. У нижній частині порожнини є брилові навали.
Печера знайдена 1981 року.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.