День Українки
Українка — місто районного значення в Обухівському районі Київської області.
Найперше поселення на території Українки згадується в архівах за 5 березня 1541 року з дарчої грамоти короля Сигізмунда І як село Ігнатівка і належало це село земянці Зіновії Яцківській.
Універсалом 1656 року Б. Хмельницький передав село Ігнатівці Києво-Печерському монастирю. А в 1690 року митрополит Варлаам Ясинський надав Трипілля Києво-Софіївському кафедральному монастиреві. В 1709 році підтверджуючою грамотою гетьман І. Скоропадський називає це село Злодіївкою.
В складі Трипільського маєтку Злодіївка належала Києво-Софіївському монастиреві до 1787 р. В 1845, 1877, 1917 рр. Українка повністю затоплювалася паводками Стугни та Дніпра. 23 травня 1845 року в Трипіллі перебував Тарас Григорович Шевченко.
Головним заняттям селян було хліборобство, а також ходіння у Київ на «чорні» роботи.
Сьогодні Українка – процвітаюче місто з прекрасними краєвидами та пейзажами! На День міста тут дуже цікаво. Влаштовують святкові концерти та фестивалі, конкурси та ярмарки…
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.