У Росії друкують щоденники з зображенням Гітлера
"Адольф Гітлер (1889-1945), - йдеться в пояснювальній довідці, - основоположник націонал-соціалізму, засновник тоталітарної диктатури Третього рейху, вождь (фюрер) націонал-соціалістичної німецької робітничої партії, рейхсканцлер Німеччини (1934-1945). Головний ініціатор Другої світової війни, з його ім'ям пов'язані численні злочини нацистського режиму проти людства - громадян Німеччини та окупованих нею територій, включаючи Голокост ".
Щоденник російського школяра, формат А5, 48 аркушів, видрукуваний у філії "Смоленський поліграфічний комбінат".
Ми зателефонували в комбінат, щоб зрозуміти їх позицію з приводу зображень.
- Ми друкуємо те, що дає видавництво, згідно з договором, - пояснили на підприємстві. - Навіть якщо нам це не подобається. В даному випадку замовник - видавництво "Вища школа".
У видавництві отримати відповідь на питання про те, навіщо Гітлер з'явився в щоденнику російського школяра, поки не вдалося. Якщо вірити рекламному слогану, це підприємство видає кожну третю книгу в Росії.
Джерело: e1.ru
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.