Тигр Путіна, нашкодивши в Китаї, повернувся в Росію
Кузя вирушив в Китай в жовтні, перепливши через Амур. Там він, за повідомленнями китайських ЗМІ, напав на ферму, убивши п'ятьох курчат, передає Еспресо.TV з посиланням на ВВС.
Як повідомив прес-секретар федерального бюджетної установи "Спецінспекція "Тигр" Віктор Сердюк, Кузя перейшов російсько-китайський кордон по вже замерзлій річці в ніч з 5 на 6 грудня і в даний час знаходиться в заказнику Дічук в Єврейській автономній області.
Інший випущений президентом тигр - Устин, який у листопаді також пішов у Китай, повернувся на Великий Уссурійський острів, але поки залишається на його китайській стороні, розповів Сердюк.
Устина китайські офіційні особи також підозрюють у нападі на фермерські угіддя. За повідомленнями китайських ЗМІ, він убив не менше 15 кіз.
Джерело: espreso.tv
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.