У столиці на честь загиблих героїв АТО висадили "дерева пам'яті"
На честь загиблих героїв АТО у центрі Києва активісти і родичі військовослужбовців висадили 15 дерев.
На кожному з них почепили символічну табличку у вигляді армійського жетона з інформацією про полеглого бійця.
З поміж тих, кого вшанували "зеленою пам'яткою" - не лише кияни, а й мешканці інших регіонів країни. Є навіть громадянин Російської Федерації, який став на захист України.
Активісти сподіваються, що незабаром їхню ініціативу підхоплять в усій Україні.
Нагадаємо, що 17 березня на честь загиблого на Донбасі бійця в Києві встановили меморіальну дошку. Пам’ятний знак установили на території Дарницького депо метрополітену, де працював боєць батальйону "Київська Русь". Олександр був добровольцем. У зону АТО просився ще торік навесні, мобілізували його влітку.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...