Пам'ятник радянській сосисці в «Артеку» шокував не тільки кримчан
Величезна скульптура в Міжнародному дитячому центрі «Артек» у вигляді тарілки з сосискою та булочкою опинилася під вогнем критики, після того як місцеві жителі помітили, що ця композиція «походить на чоловічі геніталії», - пише британський таблоїд Daily Mail.
Скульптура була встановлена, щоб «увічнити сосиску, улюблену їжу дітей в радянські часи», наголошується в статті.
Як повідомляє видання, офіційний представник населеного пункту Гурзуф, де і розташований цей табір, заявив: «Радянські діти любили сосиски і булочки. Кримські діти також їх люблять. Цей пам'ятник визнає цінність сосиски».
Далі видання наводить думки місцевих жителів з цього приводу.
Так 28-річна Людмила Успенська заявила місцевим ЗМІ: «Я бачу пронизаний виделкою чоловічий пеніс. Я також бачу, що у натурника, який позував для цієї скульптури, лише одне яєчко. Ось бідолаха».
Ще одна жінка, 54-річна Галина Артемона, зазначила: «Їм не слід було ставити цю гігантську булочку внизу тарілки, поруч з сосискою. Їм також не слід було ставити сосиску у вертикальне положення - в горизонтальному було б краще ».
А 43-річний Давид Попудрін зізнався: «Не знаю, чи зможу я після побаченого їсти сосиски».
Таблоїд Daily Mail нагадує, що знаходиться в Криму табір «Артек» вважався свого часу відмінним місцем, куди приїжджали діти не лише з усього СРСР, а й з інших «комуністичних країн».
Після того як минулого року Росія «анексувала» Крим, Москва заявила, що планує вкласти 21 млрд рублів на реконструкцію та розвиток табору, зазначає на завершення видання.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».