«ДНР» сподівається на офіційне визнання з боку Росії і Еквадору
Донецькі терористи розповіли про свої плани щодо міжнародної легілізації терористичного формування «ДНР».
Про це повідомили підконтрольні терористам медіа.
За їх інформацією так званий «глава МЗС ДНР» Олександр Кофман заявив, що «ДНР» буде звертатися за міжнародним визнанням незалежності.
Однак, за його словами, поки говорити про таку можливість рано.
За словами терориста, бандформування в першу чергу ссподіваються на визнання з боку Росії.
— Природно, в першу чергу, будемо звертатися за визнанням до Росії. Також до Венесуели і Еквадору. Не виключено, що і до країн ЄС будемо звертатися теж, — додав він.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.