Бермудський трикутник викинув зникле 90 років тому судно
Кубинські експерти встановили назва судна, виявленого береговою охороною в Карибському морі. Дрейфував без команди іржавий пароплав виявився американським торговельним судном SS Cotopaxi, безслідно зниклим в грудні 1926 року в районі Бермудського трикутника, повідомив науково-популярний портал Segnidalcielo.
16 травня кубинська берегова охорона виявила в прибережних водах на захід від Гавани, в закритому для судноплавства районі непізнаний об'єкт, що не відповідав на запити по радіо. З відправлених на перехоплення порушника патрульних катерів доповіли, що в забороненій зоні дрейфує судно без екіпажу. Піднявшись на борт, прикордонники виявили щоденник капітана Мейера, в 20-х роках минулого століття служив в пароплавної компанії Clinchfield Navigation Company. Документ дозволив встановити назву судна, але не прояснив причину його зникнення. Слідів екіпажу на борту не виявилося.
29 листопада 1926 вантажний пароплав SS Cotopaxi під командуванням Мейера вийшов з порту Чарльстона, Південна Кароліна в Гавану з вантажем вугілля.
1 грудня суду в Карибському морі прийняли сигнал лиха: капітан Cotopaxi радирував, що корпус дав текти і в трюм надходить вода. Потім зв'язок перервався, пошуки судна та екіпажу не дали результату.
31 грудня пароплав офіційно визнали зниклою. З тих пір SS Cotopaxi фігурує в списку жертв Бермудського трикутника.
Бермудським трикутником називають ділянку Атлантичного океану, обмежений Бермудськими островами, Пуерто-Ріко і Флоридою, Згідно поширеній думці, в цьому складному для навігації районі (численні мілини, циклони і шторми) за нез'ясованих обставин пропало більше 100 суден і літаків. У їх зникненні звинувачують рідкісні і паранормальні явища: підводні вулкани, блукаючі хвилі-вбивці, інфразвук, що змушує екіпажі в паніці залишати суду, і інопланетян, що викрадають моряків для своїх цілей,
При цьому берегова охорона США і страхове товариство Lloyd заявляють, що кількість НП в зазначених координатах не перевищує середнього рівня і викликані вони природними причинами.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.