У Києві сьогодні вирішать, кого поставити на місце Леніна
Про це повідомляє Департамент містобудування та архітектури КМДА.
"Сьогодні, 8 вересня, о 18.30 відбудеться перший захід із серії обговорень щодо подальшої долі бульвару Т. Шевченка, на якому був розташований пам’ятник Леніну, а також прилеглої території", - йдеться у повідомленні.
У рамках Міжнародного відкритого конкурсу «Територія Гідності», який проводив Департамент містобудування та архітектури, розглядалося місце, де стояв пам’ятник Леніну. На конкурс було подано багато робіт, які пропонували варіанти майбутньої долі цієї території, однак питання, що саме має розташовуватися на цьому місці, залишається відкритим.
Як зазначають у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, до департаменту надходить безліч пропозицій щодо спорудження на бульварі Тараса Шевченка пам’ятників Івану Франку, Тарасу Шевченку, Степану Бандері, Василю Стусу, Івану Мазепі, Йосипу Бродському, культової скульптури «Покрови Пресвятої Богородиці» та інших.
"Зважаючи на це, Департамент містобудування та архітектури разом з соціальним проектом спільної дії при Київському міському голові «Зробимо разом» розпочинає серію громадських обговорень, консультацій та відкритих публічних заходів з експертами та фахівцями з містобудування, архітектури, охорони культурної спадщини, істориками та спеціалістами з політики національної пам’яті, громадськими організаціями для переосмислення території", - поінформували у КМДА.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...