Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Росії відкрили автобусну зупинку у вигляді бетонної плити

Деталі
Туристичні новини
29 вересня 2015
Перегляди: 941

У селі Корткерос в республіці Комі минулого тижня відкрили "облаштовану" автобусну зупинку у вигляді бетонної плити. Про це повідомляє телеканал "Дождь".

Зупинку урочисто відкрили навпроти центральної бібліотеки. У церемонії брали участь представник глави району Анатолій Кулаков, заступник глави адміністрації СП "Корткерос" Світлана Можайська і жителі райцентру.
Під облаштованою зупинкою в Корткерос встановили бетонну плиту. Жителі селища в соціальних мережах і на сайті газети з подивом сприйняли новину. Вони просять зробити навіс і лавочку, щоб перетворити "дві плити" в зупинку.

Джерело: ukranews.com


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лют. 24, 2016

    Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами

    Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.

    Цікава Україна
    черв. 17, 2013

    Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України

    Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version