У США бездомний три роки жив на горищі церкви
Бездомний прожив три роки на горищі в будівлі католицької церкви Св. Анни в Арлінгтоні, передмісті столиці США, перш ніж його знайшла поліція.
42-річний Вільям Баркер був членом громади Святої Анни і регулярно присутній на месах. Але, на відміну від інших прихожан, після закінчення меси він не залишав будівлі. Дочекавшись, коли церква спорожніє, Баркер піднімався на горище церкви, в свій імпровізований будинок.
«Він чекав настання вечора, коли навколо залишалося менше персоналу, виймав стельову плитку, за допомогою драбини забирався на горище, втягував драбину...», - розповів Дастін Стернбек з поліції Арлінгтона.
На горищі Баркер змайстрував собі ліжко, його одяг поліція знайшла розвішеною по кроквах. Про те, що на горищі хтось є, здогадалися робітники, які ремонтували систему кондиціонування в церкві - вони почули чиїсь звуки і подзвонили в поліцію. Баркера заарештували і йому пред'явлено звинувачення в незаконному проникненні.
Пастор церкви сказав, що його дуже засмутило це відкриття. Він зазначив, що на обличчі Баркера була глибока печаль, коли його виводили поліцейські.
Джерело: vlasti.net
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)