В Італії в музеї випадково викинули інсталяцію, вирішивши, що це сміття
Про це повідомляє IBTimes UK.
У музеї Museion Bozen-Bolzano в провінції Південний Тіроль була виставлена інсталяція жіночого дуету художників з Мілана під назвою "Куди ми підемо на танці сьогодні ввечері?".
Інсталяція представляла з себе порожні пляшки з-під шампанського, конфетті і розкидані по всій підлозі недопалки, і уособлювала споживацтво, гедонізм і змішування веселощів і політики 1980-х років в Італії.
Коли прибиральниця прийшла в приміщення, вона припустила, що предмети на підлозі були звичайним сміттям.
Куратор галереї сказала, що помилка виникла частково через те, що співробітник був новим в музеї і таким чином не був знайомий з виставками.
Інсталяція в музеї відкрилася тільки 22 жовтня, а через кілька днів вона булзнищена. Керівництво музею обіцяє відновити її в найкоротші терміни.
Джерело: eurointegration.com.ua
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.