У новорічну ніч над Австрією блискавка вдарила в НЛО
Марі Мела з Відня святкувала Новий рік з друзями в Нижній Австрії (федеральна земля на північному сході країни). У якийсь момент один з її приятелів запустив у небо феєрверк. Очевидиця направила камеру вгору, щоб зафільмувати вогні, при цьому в кадр потрапило щось незвичайне: в цей момент блискавка вдарила в якийсьі великий об'єкт, який до цього ніхто і не помічав.
За словами дівчини, дані кадри є справжніми, крім того, сама вона не намагається нікого переконати в тому, що на них зображений корабель прибульців, оскільки і сама не має ні найменшого уявлення про те, що ж це могло бути.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...