«Візерунчаста розколяда» в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»
Проект «Візерунчасті пісні» постав 5 років тому з ініціативи Сусанни Карпенко – відомої виконавиці традиційних пісень, співачки з унікальним народним тембром, учасниці проекту «Голос країни», спільних проектів Олега Скрипки та фольклорного ансамблю «Божичі» керівником якого вона є. Цей проект представляє мереживо, сплетене з традиційної народної музики багатства вокальних технік, довершеної зрілості музикантів-віртуозів та любові до пісні. У репертуарі гурту – традиційні орнаментальні наспіви з українського Полісся, Карпат, Полтавщини, а також кримськотатарські, сербські, болгарські та польські візерунчасті пісні в обрамленні народних духових та струнних інструментів.
У програмі «Візерунчаста розколяда» музиканти представлять багатий матеріал традиційних різдвяних наспівів, а також пісень інших жанрів у широкому виконавському спектрі: від автентичних акапельних творів до розгорнутих композицій, в яких народна пісня служить зерном, з якого проростає авторська музика. Особливий настрій «Візерунчастої розколяди» створять учасники дитячого фольклорного гурту «Райгородок» та дзвонар Роман Захарченко.
Після концерту на подвір’ї музею можна буде долучитися до традиційних вуличних зимових забав, у разі відповідної сніжної та морозної погоди.
Всіх охочих бути учасниками цього музичного дійства закликаємо взяти із собою дзвоники.
Творці святкової Візерунчастої розколяди:
Сусанна Карпенко – вокал, бубон
Максим Бережнюк – традиційні народні духові інструменти
Сергій Охрімчук – скрипка
Михайло Качалов – фідель
Ярина Дронь – скрипка
Марія Самойлова – альт
Роман Захарченко – дзвони
Вхід – 60 грн., для дітей до 7 років – безкоштовний.
Світлина: Sergey Plotnickiy
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...