Мешканці селища у Криму ностальгують по Україні: тепер два роки немає туристів
Як передає "Чорноморська телерадіокомпанія", навколо таблички: "Обережно, обвал. Купання заборонено", пише depo.ua.
"Від колись широкого пляжу залишилася невелика прибережна смуга, на неї через обвали обсипаються бетонні підстави і асфальт. Місцеві жителі вже нічого доброго не чекають", - йдеться у сюжеті.
"За два роки у нас немає покращення ніякого", - кажуть місцеві мешканці, згадуючи, як два роки тому при Україні туристів було повно, і вони займали чергу, щоб отримати місця на пляжі.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...