У соцмережі поскаржилися на безлад в парку Шевченка
Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала мешканка Києва Юлія Зоева, опублікувавши відповідні фото.
"Парк культури і відпочинку. Допоможіть порадою, як з цим боротися? Я дзвонила на гарячу лінію КМДА. Вони стали музику робити тихіше, але і все. Куди ще звертатися, це ж кошмар в самому серці столиці", - прокоментувала фото Зоева.
За її словами, власники кіосків "там самі по собі тусуються". "У них клієнтів немає", - підкреслила киянка.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.