На вулиці Києва вийде "патруль чистоти"
Зійшов сніг, і вулиці Києва та зони відпочинку зарябіли купами сміття. Смітник чи не за кожною зупинкою. Навіть там, де урн вистачає, - непотріб летить повз.
Подекуди на вулицях Києва з'явилися "собачі вбиральні". Проте зелена зона буквально всіяна слідами наших чотирилапих друзів. Адже прибирати за своїми тваринами їх власники не хочуть.
За бруд у зонах відпочинку штрафують. Людей максимум на 1350 гривень, підприємства до двох тисяч, за викидання будівельного непотребу штраф майже три з половиною тисячі. Тільки за січень сума стягнень перевищила сто тисяч гривень .
Незабаром у Києві з'являться посилені спільні патрулі інспекторів з благоустрою та поліцейських, які оперативно виявлятимуть порушників. Але самим лише покаранням проблеми не вирішиш. Люди мусять усвідомити просту істину - чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Джерело: fakty.ictv.ua
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».