Репортаж з Криму: бабусі щось запідозрили - пенсії маленькі, а ціни ростуть
Кримчани все більше почали відчувати "принади" російської анексії - високі ціни, погана якість продуктів, відсутність обіцяних високих зарплат.
Журналісти "Нового каналу" вирушили до Криму, щоб дізнатися, як живеться людям.
Автори репортажу відзначають зміну настроїв на півострові. Виявляється, тепер у багатьох, хто зустрічав "русскій мір" неоднозначне ставлення до нової "влади" і рівню життя. Навіть самі прихильники Володимира Путіна часом з жалем згадують час до окупації.
Джерело: obozrevatel.com
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.