Названі найнебезпечніші станції київського метро
Поліція фіксує найбільше злочинів, скоєних в столичній підземці, на станціях "Вокзальна", "Деміївська", "Теремки", "Харківська" і "Житомирська".
Про це повідомили в лінійному управлінні поліції в київському метрополітені.
Разом з тим, розповідають правоохоронці, злочинів досить мало на станціях "Виставковий центр", "Тараса Шевченка", "Дніпро", "Іподром" і "Славутич".
"Якщо ж говорити про самих злочинах, то перше місце посідають крадіжки: 162 випадки за три місяці (за цей же період минулого року їх було 594). Ситуацію вдалося поліпшити завдяки тому, що в вагонах постійно їздять поліцейські в штатському, щоб відловлювати кишенькових злодіїв, та й самі пасажири стали більш уважно стежити за своїми речами", - розповіли в поліції.
Крім того, частими є факти незаконного перевезення зброї (19 випадків) і наркотиків (89 затримань).
Як повідомлялося, в київському метро посилили заходи безпеки у зв'язку з терактами в Брюсселі.
Джерело: mykyiv.com.ua
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.