У Києві завершується опалювальний сезон
Нарешті прийшла весна, а разом з нею і закінчення опалювального сезону в столиці.
Київська міська державна адміністрація вивісила на своєму сайті оголошення про те, що з 4 квітня житлові будинки та об'єкти соціальної інфраструктури міста перестануть опалюватися.
Таке рішення підписав міський голова Віталій Кличко, так як в Києві вже кілька днів температура повітря перевищує 8 градусів тепла, а значить, потреби в гарячих батареях вже немає.
Таким чином, кияни зможуть істотно заощадити на оплаті комунальних послуг вже з наступного розрахункового періоду.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія
Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.