У Києві розпустилися перші квіти магнолії
У Києві, в ботанічному саду імені Фоміна, зацвіла магнолія. Поки яскравими фарбами відвідувачів саду радують тільки два дерева.
Тепер в ботсаду на станції метро "Університет" багатолюдно - красою квітучих дерев милуються всі від малого до великого. Багато хто не упускають можливість влаштувати фотосесію або насолодитися чарівним запахом.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...