Житомир визнали найблагодійнішим містом України
Цей рекорд керівник проекту «Книги рекордів України» Ігор Підчебій зафіксував 14 квітня, вручивши відповідний сертифікат житомирському міському голові Сергію Сухомлину.
«Вперше в Україні презентовано яскравий приклад самоорганізації населення задля вирішення соціальних проблем у регіоні. В акції "Рекорд доброти" загалом взяли участь 27 тисяч 465 житомирян. А це – майже 10% усього населення міста Житомира», – зазначив Підчебій.
Скриньки із зібраними коштами о 20:00, одразу по завершенню акції, організатори передали для інкасації в державний банк. Точна сума грошей (мінімальний благодійний внесок становив 20 грн) буде оприлюднена після їх підрахунку.
«Метою акції був збір коштів для придбання для п'ятьох онкохворих дітей тих ліків, яких вони потребують буквально зараз, а також організація реабілітації та санаторно-курортного лікування у центрі Козявкіна для чотирьох дітей із особливими потребами», – прокоментував співорганізатор заходу, голова громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.