В Україні є дивовижне озеро, яке не має дна, ніколи не замерзає та не прогрівається
Вже вражає те, що на території болота зосереджені сфагнові мохи, хвощі, папороті та різноманітна рослинність, що характерна не для центральної України, а для Полісся.
Однак це не найбільша його таємниця. Сьогодні ніхто не знає глибини озера. Про нього кажуть, що воно не має дна! Чсиленні спроби виміряти не увінчалися успіхом.
Існує версія про подвійне дно, перше з яких утворено гілками на опалим листям.
Вода в озері дуже холодна, і має майже однакову температуру у всі пори року. Влітку - дуже холодна, а взимку - не замерзає. Максимум. На що спроможна літня спека – це прогріти озеро на глибину не більше одного метра.
В озері живе лише один вид риби земляний карась. В більшості випадків він має золотистий колір, але трапляється і особини чорного кольору
Однак на цьому загадковість озера не вичерпується, адже поруч з іншими аномаліями, на озері містяться плавучі острови, з рослинністю та деревами. Це явище народило чимало міфія та страхів серед місцевого населення. Бували випадки, коли люди зупинялися на ночівлю на березі озера, а прокидалися на його середині.
Ну і як і належить такому місцю, там ходять чутки про затонулі скарби, які чекають, щоб їх хтось знайшов.
Як знайти: найпростіший спосіб побачити озеро - доїхати електричкою до містечка Знам'янка. А там знайти провідника, адже озеро розташоване на території лісового масиву площею 18353 гектари.
Читайте також: Інтерактивна карта туристичних обєктів України
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...