Російські туристи в Ялті: все дорого і як в Радянському союзі
Після анексії Криму кількість туристів, які приїжджають до Ялти, різко впала. А місцеві жителі скаржаться на здорожчання вартості продуктів. Скарги лунають і від туристів, які приїхали з Росії.
Ялта в Україні носила титул літньої столиці, хоча курортний сезон в цьому місті тривав цілий рік. Але починаючи з травневих свят відпочивальників тут було мало не більше, аніж місцевих жителів.
Однак на травневі свята в 2016 році туристів до Ялти приїхало не так вже й багато. Люди на пляжі — переважно місцеве населення та внутрішні туристи. Росіяни не поспішають їхати до Криму, навіть попри те, що Туреччина для них закрита. Українських туристів ж практично немає. Однак місцеві мешканці не перестають вірити в успішних туристичний сезон. Разом з тим вони продовжують скаржитися на ціни, які, на їх думку, вищі, аніж в інших містах Росії. Знають вони і про причини такого подорожання — їх тепер завозять з РФ, а не з материкової України.
Не в захоплені від цін і туристи з Росії. Родіон приїхав до Криму із дівчиною із Санкт-Петербурга. За 9 днів відпочинку пара витратила понад 130 тисяч рублів.
Тут все більше нагадує Радянський союз. Більше, аніж в Геленджику. Взагалі враження, що люди ще живуть в цій епосі, — Родіон.
Ще одна туристка з Воронезької області Росії теж скаржиться на теперішній стан Ялти.
"Я народилась і виросла в Росії. Але мені більше подобався Крим в Україні. І я тепер не знаю, чи приїду знову в Ялту", — розповіла відпочивальниця.
На думку експертів, до Криму в 2016 році приїде більше туристів, аніж торік. Однак не багатіїв, які обіцяла підконтрольна Росії кримська влада. Наймовірніше, переважна більшість туристів обмежиться мінімальним набором послуг.
Джерело: 24tv.ua
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...