Жителі Горлівки просяться назад в Україну
Сьогодні, 27 травня, на позачерговій сесії Бахмутського районної ради, за клопотанням Зайцівської селищної ради було прийнято рішення про передачу земель селищ Зайцеве і Майорський в адміністративне підпорядкування Бахмутського районної ради. Про це повідомив активіст Володимир Веселкин на своїй сторінці в Facebook.
Активіст пише, що після позитивного рішення Верховної Ради України «ми вже зовсім скоро перестанемо бути частиною Горлівки».
Володимир Веселкин повідомляє, що таке рішення є дуже позитивним. За його словами, це означає відновлення всіх соціальних виплат жителям обох селищ, вільний виїзд і в'їзд і багато іншого. І, що особливо важливо, - нормальне відвідування дітьми української школи, дитячого садка.
Активіст повідомляє, що територія майорських увійде до складу Зайцеве. «Всім сепаратистам від мене особисто величезний привіт і до швидких зустрічей», - заявляє Веселкин.
Раніше Politeka писала, що донецькі бойовики розстріляли своїх під Горлівкою. Українські партизани дезінформували бойовиків «ДНР», в результаті чого під Горлівкою вони розстріляли ДРГ терористів з Луганщини.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.