У центрі Києва з'явився новий сквер
Портал "Киев Власть" повідомив, що над створенням комфорту КО "Київзеленбуд" працювала протягом місяця. Усередині скверу влаштували доріжку з ФЕМА за європейськими стандартами укладання. У сквері з'явилися нові лавочки, урни, а також висадили 615 кущів.
Лінії клумби підкреслили бордюрной стрічкою і тріскою. Також працівники КП УЗН Подільського району провели санітарну очистку насаджень.
Нагадуємо, 27 травня, у столиці нарешті відкрили після ремонту бульвар Тараса Шевченка. Окрім ремонту дороги на бульварі зробили капітальний ремонт історичної декоративної огорожі та в деяких місцях зробили тротуарну частину фемами.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.